درباره گروه تخصصی وبنا

ویژگی های ساخت سایت ماهر
ویژگی‌های بسیاری برای طراحی وب سایت حرفه ای در لحاظ گرفته می گردد ولی بسیاری از کارشناسان بر ویژگی‌های تحت حادثه حیث دارا‌هستند .

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک در سایت حرفه‌ای باید به وسیله یک گرافیست حرفه‌ای انجام شود . گرافیست حرفه‌ای دو عنصر زیبایی‌شناسی و کاربرد را با نیز در حیث می گیرد . او آشنایی خیر و خوبی از رنگ‌ها دارااست و با توجه به گونه کسب‌وکار و انگیزه آن , رنگ‌های متناسب را انتخاب میکند . ضمنا توجه داراست که یوزرها به راحتی بتوانند به لینک‌ها و صفحات متبوع خود دسترسی داشته باشند . این مورد به خصوص هنگامی اهمیت دارد که قالب وبسایت به صورت مخصوص پباده سازی شود .

سرعت مطلوب

غالبا یوزرها شکیبایی انتظار کشیدن برای بار گذاری شدن سایت‌ها را ندارند . سایتی که سرعت تحت داشته باشد به زودی بسیاری از یوزرها خود را از دست خواهد بخشید . از این قبل , سرعت تارنما یکی‌از کارداران اثرگذار بر بهبود سئو سایت هم هست . عامل ها زیادی بر سرعت سایت تاثیر میگذارند . مواردی مثل زمان پاسخ‌دهی سرور , حجم فایل‌ها و عکس‌ها , توزیع محتوا و … . در طراحی وب سایت حرفه‌ای تمامی این عامل ها در لحاظ گرفته می‌شوند تا وبسایت در کوتاه‌ترین فرصت ممکن بارگذاری شود .

طراحی ریسپانسیو

یکی از مهمترین ویژگی‌های یک وبسایت حرفه‌ای ریسپانسیو یا این که واکنش‌گرا بودن آن است . امروزه بسیاری از کاربران با به کار گیری از تبلت‌ها و موبایل‌های خویش از سایت‌ها تماشا می‌نمایند . سایتی که ریسپانسیو باشد خود را با همگی دستگاه‌ها سازگار می‌نماید و در نتیجه در تمامی دستگاه‌ها به خیر اکران داده می‌شود . دراین‌صورت یوزرها می توانند به راحتی اسکرول یا این که زوم کنند , به صفحه ها متفاوت بروند و متن ها را بخوانند . در طراحی سایت حرفه ای این نکته حتما باید در نظر گرفته شود .

رابط کاربری و تجربه کاربری ( UI و UX )

ویژگی های طراحی وب حرفه ای

در امر رابط کاربری و تجربه کاربری سخنان بخش اعظمی گفته شده شده‌است با این وجود بخش اعظمی از اشخاص هنوز نیز این دو معنی را به جای هم به کار می‌برند! مراد از تجربه کاربری حس و حالی است که کاربر در تعامل با سایت شما به دست می آورد . طراح UX راجع به کاربران تحقیق می‌کند و نیازها و خواسته‌هایشان را می شناسید و آن گاه با بررسی این داده‌ها سیستم‌ها , مسیرها و ساختارها را طراحی می‌نماید . وی معین میکند که یوزرها چه طور و از چه مسیری به داده ها مورد نظر خویش برسند .

مراد از رابط کاربری همه صفحه های و المان‌هایی نظیر دکمه‌ها و آیکون‌ها است که کاربر برای تعامل با تارنما از آنها به کارگیری میکند . طراح UI مسئولیت تولید نمای بصری خلاقانه و الهام‌بخش را بر عهده داراست .

نیازی به گفتن وجود ندارد که در طراحی سایت ماهر باید موادسازنده رابط کاربری و تجربه کاربری به طور کامل در نظر گرفته شود و وبسایت باید بر پایه ی تحلیل‌های دقیق آنان طراحی شود .

سئو وب سایت یا این که سئو وب سایت برای موتورهای جست و جو

بهینه سازی سایت در سطح های متفاوتی انجام میگردد . شرکت‌ها بایستی سایتی را به شما تحویل بدهند که از دید فنی تماما برای موتورهای جست‌وجو بهینه‌سازی شده باشد . بخش مهمی از بهینه سازی وب سایت در تراز محتوا انجام می شود . استفاده از کلیدواژه‌های مناسب و ارائه محتوای کیفیت بالا تاثیر بسیاری در ارتقا تعداد بازدیدکنندگان و بهبود مرتبه سایت در کاغذ نتیجه ها گوگل و موتورهای جست‌وجوی دیگر داراست .

برخی از شرکت‌های طراحی سایت حرفه ای سرویس ها سئوی وب سایت را نیز به مشتریان خود ارائه میدهند . دقت داشته باشید که انتخاب کلمه ها اساسی مطلوب و ارائه محتوای کیفیت عالی از مهمترین مشخصه‌های سایت حرفه ای هستند و نقش مهمی در بهبود وبسایت شما دارا‌هستند . خوبتر است این کار را به افراد متخصص بسپارید .

رئیس آسان

فرقی ندارد از کدام زبان برنامه‌نویسی یا سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنید , در هر صورت یکی از مشخصات طراحی وب حرفه ای سیستم یا پنل مدیریت ساده و آسان است . بخش رئیس بایستی به گونه‌ای پباده سازی شود که هر شخصی بتواند به راحتی با آن کار کند . مدیر تارنما بایستی بتواند به راحتی محتوای متبوع خویش را به راحتی بار گذاری نماید و اصول بهینه سازی سایت را در بخش‌های متعدد به کار بگیرد .

هزینه طراحی وب سایت حرفه ای
نمی توان ارزش دقیقی برای طراحی وب سایت حرفه ای اعلام کرد . شرکت‌ها طبق پیشنهاد شما , خواسته‌هایی که دارید و امکاناتی که برای وب سایت در لحاظ گرفته‌اید , هزینه و بازه دوران پیاده‌سازی را مشخص می طراحی وب سایت وبنا نمایند . نکته بدیهی این است که برای داشتن یک وبسایت حرفه‌ای بایستی هزینه بیشتری بپردازید به دلیل آن که یک


در دنیای طراحی وب سایت اسامی و گونه های متنوعی مطرح می‌شود . از طراحی سایت منحصربه‌فرد گرفته تا سایت‌های وردپرسی و سایت‌های فراهم و … . تفاوت در میان این انواع در ذهن بخش اعظمی از کاربران سوال ساخت می کند . در‌این مقاله به نظارت معنای طراحی سایت منحصربه‌فرد می‌پردازیم و تفاوت آن را با سایت‌های فراهم بیان خوا‌هیم کرد .

وب سایت منحصر به فرد چیست؟
او‌لین نکته درباره‌ی سایت‌های منحصر به فرد این است که در پباده سازی آن ها از سیستم‌های مدیر محتوای مهیا , نظیر وردپرس یا این که جوملا به کارگیری نمی شود . این سایت‌ها از در آغاز با کدنویسی در محفظه برنامه‌هایی مثل PHP یا ASP . NET پباده سازی می‌شوند .

به این ترتیب پر‌نور می گردد که پباده سازی قالب منحصر ارتباطی با طراحی وب سایت اختصاصی ندارد . گاهی شاید کمپانی سایت را بر شالوده سیستم مدیر محتوای آماده‌ای نظیر وردپرس بسازد البته قالب یا این که پوسته ظاهری آن را اختصاصا برای شما طراحی کند . یعنی از قالب‌های بدون‌پول وردپرس یا این که قالب‌هایی که تا قبل از این در کمپانی طراحی شده بوده است , به کار گیری نکند .

آیتم دیگری هم وجود دارد که در آن , شرکت با به کارگیری از زبان‌های برنامه‌نویسی , کدهای دسته مشخصی از تارنما را می‌نویسد . برای مثال نمونه‌ای از یک تارنما فروشگاهی طراحی می نماید و آن را به مشتریان گوناگون میفروشد . در‌این حالت , کدهای تارنما برای کمپانی منحصربه‌فرد است و به یک مشتری یگانه اختصاص ندارد . یعنی شرکت‌های دیگر به کدهای این وب سایت دسترسی ندارند .

در حالت دیگر , کمپانی یک سیستم رئیس محتوای منحصربه‌فرد برای خویش می‌سازد و همگی سفارش‌ها را در‌این محفظه طراحی میکند . سیستم‌های رئیس محتوای همگانی نظیر وردپرس ویژگی‌ها و امکانات فراوانی دارند که بسیاری از آنان در بخش اعظمی از موردها مورد استفاده قرار نمی‌گیرند . سیستم‌های مدیر محتوای منحصر به فرد این بخش‌های اضافی را ندارند و به همین دلیل در آنان می‌توان با گاز به اطلاعات دیتابیس دسترسی پیدا کرد . از طرف دیگر به جهت تسلط کمپانی بر ارتباطات داخلی کدها , این سیستم‌ها انعطاف‌پذیری بالایی دارند .

درصورتی که سایت‌های مهیا شرکت‌ها امکانات گزینه نظرتان را نداشته باشد , ایده جدیدی داشته باشید یا به هر علتی یک سایت با کدنویسی مخصوص بخواهید , کمپانی صفر تا صد وبسایت را اختصاصا برای شما طراحی مینماید . در این‌حالت همگی بخش‌های سایت , از کدهای آن گرفته تا قالب و پوسته ظاهری فقط برای شما طراحی شده‌است و نمونه دیگری از آن نیست .

تفاوت طراحی وب سایت اختصاصی با سایت‌های فراهم
تفاوت طراحی وب سایت مخصوص با وب سایت های مهیا

با مباحثی که مطرح شد احتمال دارد تا کنون تفاوت فی مابین سایت‌های اختصاصی و سایت‌های فراهم را شعور کرده‌اید .

سایت‌های فراهم بر طبق سیستم‌های مدیریت محتوای جهانی مانند وردپرس , جوملا , دروپال و … متن می‌شوند . در‌این‌حالت‌ شرکت‌ها مجبور نیستند تمامی چیز را از صفر برنامه‌نویسی نمایند و سرعت طراحی سایت اکثر خواهد بود .
در طراحی سایت منحصر , شرکت‌ها با دقت به سبک و تجهیزات مد نظر خود , یک گویش برنامه‌نویسی را گزینش می‌کنند و بر اساس آن , همه جزئیات وب سایت را پباده سازی می‌نمایند .
در ساخت وب سایت اختصاصی زمان و نیروی انسانی بیشتری صرف می شود . غالبا این جور از طراحی هنگامی به کار میرود که سایت‌های فراهم ویژگی‌های مورد نظر صاحبکار را نداشته باشند .
هزینه طراحی وب سایت اختصاصی
نظیر همگی اشکال دیگر , هزینه طراحی وب سایت منحصر نیز به امکانات و ویژگی‌های سایت مربوط است . طبیعتا هزینه‌ای که برای این دسته سایت‌ها می بایست بپردازید بخش اعظم از هزینه سایت‌های فراهم خواهد بود . برای داشتن یک تارنما با پباده سازی منحصربه‌فرد می بایست هزینه‌ای دو برابر سایت‌های دیگر در حیث بگیرید .
منبع : webnagroup.ir

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “درباره گروه تخصصی وبنا”

Leave a Reply

Gravatar